youtube
  • Ballet Vatan'a Hoşgeldiniz
bizi tanıyın

BALLET VATAN

Show Balet Vatan, 1999 yılında uluslararası ödül kazanmış Bakhtiiar AGAIAROV ve Natalia KOZINEC tarafından bir hayali gerçekleştirmek üzere Ukrayna’da kurulmuştur. Dönemin zorlu şartlarına rağmen Show Ballet, etkileyici dansları, göz alıcı kostümleri ve büyüleyici koreografileriyle isminden kısa sürede söz ettirmiş ve Ukrayna’nın tek uluslararası grubu haline gelmiştir. Yurtdışı pazarına açıldıktan sonra bir çok ödüle layık görülen Show Ballet, dünyanın en iyi sahnelerinde gösteri almış ve görkemli projeleriyle dünyanın sayılı dans toplulukları arasında gösterilmeyi başarmıştır. Bünyesindeki 100 ün üzerinde profesyonel dansçısı ve repertuarında bulunan 70 den fazla dans programı ile bir çok ülkedeki, otel, sanat festivalleri, sirk, tiyatro, üniversiteler, gençlik merkezleri, AVM'ler, fuarlar, TV program ve klipleri, gece kulüpleri, tanıtım günleri gibi yüzlerce etkinlikte ayakta alkışlanarak hafızalardan çıkmayacak performanslar sergilemişlerdir. Ekiplerimiz, eğlence sektöründeki organizasyon şirketleriyle uzun süreli ve güvene dayalı ilişkilerimiz neticesinde giderek artan sanatçı kapasitemiz ile dünyanın 6 farklı ülkesinde gösteri ve performans sergileyebilmektedir.


Шоу-балет "Ватан"

Шоу-балет "Ватан" был основан в 1999 году лауреатом международных конкурсов Бахтияром Агаяровым и Натальей Козинец. Этот шоу-балет — единственный интернациональный коллектив в Украине, исполняющий танцы народов мира. Также в репертуар балета "Ватан" входят программа кабаре и танцы бально-спортивного направления. С момента создания и по сей день шоу-балет существует благодаря своей коммерческой востребованности и не поддерживается государством финансово.

За последние годы на мировом рынке циркового и театрального искусства балет имеет огромный успех.

Подтверждением этого являются многочисленные контракты на самых престижных сценах мира.

Следите за нашей хроникой в Facebook ballet vatan

Основные работодатели в Украине балета являются Ивент организации.

Наша политика не позволяет нам работать с конечным потребителем на тех условиях, на которых мы работаем с Ивент организациями.

Поэтому у нас сложились доверительные и прочные отношения с самыми крупными организациями, которые работают в индустрии развлечения в Украине.

Полный количественный состав балета Ватан - более 100 профессиональных танцовщиков.

Репертуар исчисляет более 70 хорошо костюмированных танцевальных номеров.

repertuar

Referanslar

kurumsal referanslarımızı inceleyin

info@balletvatan.com

BAKHTIIAR AGAIAROV

Genel Direktör
artvatan@gmail.com
+90 534 080 7731
+380 63 457 1777

IVANNA SAVCHUK

Ukrayna Temsilcisi
teatrvatan@ukr.net
+38 067 718 7810

ROSANA BARBA NAPOLES

Odessa Temsilcisi
obessaballet@ukr.net
+380 688 51 3045

BİZ KİMİZ

Ballet Vatan Yönetim Kadrosu

bize ulaşın

Soru ve görüşlerinizi aşağıdaki form aracılığı ile bize iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz.